inżynier elektronik r&d, gdańsk

lokalizacja
gdańsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Projektowanie
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia strojczyk+48 601803623
numer referencyjny
/65/11/2018/NSfaryno - 55078

opis stanowiska

Projektowanie i tworzenie wyrobów, które mają realny wpływ na podnoszenie jakości życia to coś dla Ciebie? Jeśli tak, daj nam znać!

oferujemy

  • wyzwania projektowe i możliwość tworzenia rozwiązań przełomowych technologicznie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie o umowę pracę/ możliwość współpracy na zasadzie B2B
  • refundację wydatków poniesionych m.in. na ochronę zdrowia, sport, rozrywkę
  • miłą, rodzinną atmosferę pracy
  • pakiet relokacyjny dla kandydatów z innych lokalizacji

zadania

  • wprowadzanie koncepcji nowych rozwiązań i produktów
  • projektowanie układów elektronicznych w zaawansowanych wyrobach medycznych
  • ścisła współpraca z zespołem badaczy i developerów
  • wykonywanie testów i pomiarów na prototypach
  • opracowywanie urządzeń do programowania
  • testowanie wyrobów medycznych podczas procesu produkcyjnego i kontroli jakości
  • tworzenie i prowadzenie dokumentacji technicznej
  • wsparcie działu badań i rozwoju w implementacji nowych wyrobów

oczekujemy

  • minimum 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności projektowania urządzeń elektronicznych z uwzględnieniem DFM
  • wiedzy z zakresu projektowania wielowarstwowych obwodów drukowanych (pakiet Altium Designer)
  • umiejętności obsługi przyrządów pomiarowych
  • zdolności analizy i interpretacji wyników
  • wiedzy z zakresu programowania i uruchamiania mikrokontrolerów (8/32 bit)
  • znajomości zagadnień EMC/ESD w projektowaniu urządzeń elektronicznych
  • mile widziane: znajomość środowiska SPICE; umiejętność programowania na platformie PC (C++,C#, itp.);