inżynier elektronik, opole

lokalizacja
opole, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/552/01/2019/MK - 56347

opis stanowiska

Inżynier elektronik w dziale jakości pilnie poszukiwany! :)

Prężnie rozwijająca się firma z niemieckim kapitałem poszukuje specjalistów!

oferujemy

  • umowę o prace bezpośrednio z Klientem
  • możliwość kształtowania nowych technologii
  • stołówka z dofinansowaniem do posiłków
  • ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, pakiet socjalny (bony świąteczne, prezenty, bony dla dzieci i pracowników)
  • realny i indywidualny wpływ na tworzenie produktu

zadania

  • analiza i weryfikacja reklamacji Klienta,
  • prowadzenie działań korygujących i zapobiegawczych (produkt elektroniczny),
  • analizowanie problemów jakościowych występujących podczas produkcji urządzeń elektronicznych,
  • wdrażanie stosownych działań korygujących,
  • tworzenie raportów i analiz,
  • dopuszczanie wyrobów do produkcji,
  • tworzenie dokumentacji PPAP

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne z obszaru Elektorniki, Elektortechniki, Mechatroniki lub pokrewne,
  • dobra obsługiwać urządzenia laboratoryjne (oscyloskopy, multimetry, zasilacze laboratoryjne),
  • analityczne podejście do rozwiązywania problemów,
  • swobodna komunikacja, pisanie i czytanie w języku angielskim i/lub niemieckim (poziom min. C1),
  • dobra znajomość pakietu Office,
  • doświadczenie w dziale Kontroli Jakości lub inżynieringu w przemyśle związanym z elektroniką (nie jest to jednak wymóg niezbędny).