inżynier energetyki cieplnej, lubartów

lokalizacja
lubartów, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anita mundzik+48 501327937
numer referencyjny
/126/12/2018/AM - 55562

opis stanowiska

Dołącz do zespołu ponad 180 pracowników różnych specjalności, o dużym zaangażowaniu, stale podnoszących swoje kwalifikacje. Pracuj w dynamicznie rozwijającej się firmie produkującej wysokiej jakości beton komórkowy, styropian oraz stropy na terenie południowo-wschodniej Polski. Aplikuj!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na samodzielnym stanowisku,
  • adekwatne do posiadanych umiejętności i stanowiska warunki zatrudnienia,
  • możliwość brania udziału w projektach nowych uruchomień,
  • możliwości pogłębiania wiedzy i rozwoju zawodowego.

zadania

  • organizowanie i bezpośrednie kierowanie pracą zakładowej kotłowni parowej (kotły na paliwo stałe),
  • organizowanie i bezpośrednie kierowanie pracą rozdzielni pary i procesem autoklawizacji betonu komórkowego w sposób zapewniający prawidłowość pracy urządzeń i instalacji,
  • nadzór nad gospodarką wodno-ściekową przedsiębiorstwa (własne ujęcie wody i oczyszczalnia ścieków),
  • nadzór nad pracą instalacji CO i CW,
  • nadzór nad pracą sprężarek i instalacji przesyłowych sprężonego powietrza,
  • prowadzenie prac remontowych i inwestycyjnych w podległym obszarze działania,
  • współpraca z UDT w zakresie odbioru urządzeń
  • proponowanie i wdrażanie usprawnień w pracy działu,
  • szkolenie podległych pracowników, zarządzanie zespołem 9 osób.

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane z obszaru energetyki cieplnej),
  • znajomość zagadnień z zakresu ciepłownictwa, wytwarzania pary i jej wykorzystania w procesach autoklawizacji oraz pneumatyki,
  • umiejętność planowania pracy własnej oraz podległych pracowników,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność i dyspozycyjność,
  • dodatkowym atutem doświadczenie na stanowisku kierowniczym oraz aktualne uprawnienia dozorowe z zakresu energetyki.