inżynier jakości dostawców, strzelce opolskie

lokalizacja
strzelce opolskie, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena leśniak+48 504143979
numer referencyjny
/267/03/2019/ML - 57300

opis stanowiska

Dołącz do rozwojowej firmy i pracuj z kluczowym klientem, rozwijaj kontakty z dostawcą w kwestiach dotyczących jakości, procesów rozwiązywania problemów i dopuszczenia produktów.

oferujemy

  • rozwój zawodowy i zdobycie nowego doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • duży wpływ na efekty swojej pracy
  • oferujemy dostęp do benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie dojazdów do pracy, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe

zadania

  • przygotowywanie i pomyślne finalizowanie odbiorów procesów (PSO) od klienta
  • przygotowywanie, nadzorowanie i ewaluacja audytów klienta / wizyt u klienta
  • zlecanie wsparcia wewnętrznych i zewnętrznych pomieszczeń pomiarowych i analiz materiałowych
  • ocena wyników analiz i zgłaszanie do działów rozwoju, planowania, produkcji i jakości w celu oceny ryzyka
  • organizacja i monitorowanie pozostałego stanu części w obrębie działu
  • przestrzeganie procedur dotyczących różnych procesów kluczowych i wspomagających w zakresie odpowiedzialności
  • optymalizacja procesów i procedur w obrębie jednostki organizacyjnej
  • wdrażanie wymagań klienta oraz normy ISO TS 16949
  • odpowiedzialność za zatwierdzanie pierwszych egzemplarzy zgodnie z PPAP/PPF od dostawców i rekwalifikacja
  • odpowiedzialność za tworzenie / modyfikacje procesów kontrolnych w obszarze wejścia towarów

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • minimum 3-letniego doświadczenia w powyższym zakresie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • właściwa dla branży samochodowej wiedza dotycząca systemu zarządzania jakością oraz

narzędzi jakości, np. FMEA, metoda 8D / arkusz rozwiązań A3, PCD / PDCA, ISO TS 16949,

  • bardzo dobrej znajomości MS Office.
  • umiejętności rozwiązywania problemów i szybkiego reagowania.
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz kreatywności.
  • umiejętności pracy w zespole oraz dzielenia się wiedzą.