inżynier jakości ds. współpracy z klientem, bielany wrocławskie

lokalizacja
bielany wrocławskie, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

antonina zagwojska+48 697 700 323
numer referencyjny
/359/04/2019/AZ - 57973

opis stanowiska

Weź udział w tworzeniu jednej z największych inwestycji greenfield w Europie! Dołącz do międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive i rozwiń swoją karierę na Dolnym Śląsku.

Lokalizacja miejsca pracy: okolice Wrocławia

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość współtworzenia nowej inwestycji od zera
  • pakiet benefitów (m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kantyny pracowniczej)
  • bezpłatna nauka języka angielskiego
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe

zadania

  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami biznesowymi
  • nadzorowanie terminowości dostaw oraz poprawności realizacji zamówień
  • rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych
  • procesowanie reklamacji oraz zwrotów

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowana branża automotive)
  • płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość pakietu MS Office (z naciskiem na Excel i Power Point)
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność zarządzania czasem i zadaniami, zorientowanie na cel
  • wysokie umiejętności interpersonalne