inżynier jakości ds. współpracy z klientem, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

antonina zagwojska+48 697 700 323
numer referencyjny
/359/04/2019/AZ - 57973

opis stanowiska

Pracuj w firmie z ponad siedemdziesięcioletnią tradycją i rozwijaj się w branży chemicznej!

oferujemy

  • Umowę o pracę
  • W całości opłacone kursy języka angielskiego
  • Benefity takie jak: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • Możliwość wzięcia udziału w szkoleniach zagranicznych
  • Udział w projekcie greenfield
  • Dofinansowanie posiłków w kantynie
  • Przejrzystą ścieżkę kariery
  • Możliwość otrzymania pakietu relokacyjnego

zadania

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami biznesowymi
  • Koordynacja projektów dostosowania produktów do potrzeb i oczekiwań klientów
  • Nadzorowanie terminowości dostaw oraz poprawności realizacji zamówień
  • Rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych
  • Procesowanie reklamacji oraz zwrotów
  • Przygotowywanie raportów oraz analiz

oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego technicznego,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowana branża automotive)
  • Płynnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (z naciskiem na Excel i Power Point)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętności zarządzania czasem i zadaniami, zorientowania na cel
  • Wysokich umiejętności interpersonalnych