inżynier jakości, bydgoszcz

lokalizacja
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia strojczyk+48 601803623
numer referencyjny
/513/02/2019/NS - 56969

opis stanowiska

Chcesz wziąć udział w transferze produkcji? Kontrola jakości to obszar, w którym dobrze się odnajdujesz? Interesuje Cię możliwość dalszego rozwoju w zakresie automotive? Poszukujemy otwartych na nowe wyzwania kandydatów chętnych do objęcia stanowiska Inżyniera jakości w prężnie rozwijającej się firmie.

oferujemy

  • umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony
  • pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o strukturze korporacyjnej
  • pracę w firmie rozpoznawalnej marce
  • ciągły rozwój i doskonalenie kompetencji
  • przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy i szkoleń wstępnych
  • atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny w postaci:
  • prywatnej opieka medyczna dla pracownika oraz członków rodziny,
  • ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,
  • dofinansowania do obiadów (stołówka zakładowa),
  • dofinansowania do wczasów/wypoczynku,
  • talony na święta
  • profity dla członków rodziny (paczki, prezenty dla dzieci pracowników),
  • pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach
  • profity pieniężne za polecenie pracownika w ramach programu rekomendacji

zadania

  • opracowanie dokumentacji jakościowej dla wyrobów,
  • nadzór jakościowy i doskonalenie bieżących procesów produkcji,
  • obsługa reklamacji od klienta,
  • komunikacja w zakresie jakościowej z klientem,
  • podejmowanie decyzji odnośnie wyrobu niezgodnego,
  • sporządzanie instrukcji wymogów jakościowych dla operatorów i kontrolerów jakości,
  • współpraca z działem produkcji, logistyki oraz inżynierii w zakresie jakościowym,
  • przeprowadzanie auditów wewnętrznych, procesu i produktu.

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku Inżyniera Jakości
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość technik pomiarów
  • praktyczna znajomość podstawowych narzędzi jakości: PFMEA, Control Plan, MSA, Pareto, listy kontrolne, 8D
  • znajomość wymogów ISO 9001, ISO TS 16949 - mile widziane
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (język wykorzystywany w codziennej pracy)
  • znajomość MS Office (Excel), Word, PowerPoint), mile widziana obsługa SAP