inżynier jakości, legnica

lokalizacja
legnica, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technika
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/288/02/2019/MK - 56738

opis stanowiska

Branża motoryzacyjna jest Twoją pasją?

Dołącz do zespołu w prężnie rozwijającej się firmie i miej realny wpływ na jej rozwój!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyrządy niezbędne do wykonywania codziennej pracy
  • realne możliwości rozwoju

zadania

  • nadzorowanie procesu komunikacji z Klientem w kwestiach jakości wyrobu
  • wspomaganie uruchomień nowych wyrobów i procesów ze strony Działu Jakości
  • opracowywanie planów kontroli i instrukcji kontroli jakości
  • analiza wskaźników jakościowych oraz definiowanie planów poprawy
  • monitoring reklamacji Klienta oraz terminowej realizacji działań po-reklamacyjnych
  • współpraca z działem produkcji oraz technologicznym w celu poprawy jakości wyrobu
  • udział w tworzeniu procedur jakościowych
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych
  • udział w audytach Klientów oraz wizytacje u Klientów w celu poprawy jakości

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • znajomość systemów zarządzania jakością ISO TS 16949 /VDA 6.1
  • znajomość narzędzi planowania jakości : APQP, Control Plan, FMEA, SPC
  • znajomość standardów zatwierdzania procesu i podzespołów do produkcji PPAP/VDA2
  • praktyczna znajomość metod rozwiązywania problemów (8D, 5Why, QRQC, Ishikawa Diagram)
  • uprawnienia audytora oraz doświadczenie w audytowaniu procesów (np. VDA 6.3, PSB)
  • znajomość CSR – dodatkowy atut