inżynier jakości, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

adrianna piech+48 667 800 641
numer referencyjny
/23/12/2020/AP - 66922

opis stanowiska

Znasz narzędzia i pojęcia jakościowe i chcesz poszerzać swoje doświadczenie w tym obszarze w międzynarodowej firmie produkcyjnej? A może szukasz nowego pracodawcy, który zagwarantuje Ci rozwój i stabilne zatrudnienie? Mamy dla Ciebie idealne ofertę!

oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • Umowę o pracę, dogodny system czasu pracy, wolne weekendy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinasowanie do wczasów
  • Stabilne zatrudnienie

zadania

  • Przeprowadzanie kontroli wyrobów i półwyrobów.
  •  Nadzór nad materiałem i wyrobem niezgodnym
  •  Nadzór nad wyposażeniem kontrolno-pomiarowym.
  • Przeprowadzanie pomiarów i badań komponentów, półwyrobów, wyrobów.
  • Udział w procesie kwalifikowania części.
  • Tworzenie i dystrybucja cyklicznych raportów zgodnie z wymaganiami.
  • Udział w zespołowych działaniach usprawniających.
  • Tworzenie dokumentacji jakościowej.
  • Wsparcie procesu obsługi reklamacji, odpowiedzialność za wdrożenia działań korekcyjnych.
  • Wparcie transferów produkcji z innych lokalizacji grupy.

oczekujemy

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej min 2 lata
  • Wykształcenia wyższego / technicznego
  • Znajomości narzędzi jakościowych
  • Znajomości systemu jakościowego ISO 9000
  • Znajomości języka angielskiego (warunek konieczny, min B1).
  • Umiejętności pracy w zespole międzynarodowym.
  • Umiejętności skutecznego działania w środowisku wielozadaniowym