inżynier jakości, rawa mazowiecka

lokalizacja
rawa mazowiecka, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

ewelina czartoryjska+48 669 230 933
numer referencyjny
/611/03/2021/EC - 69075

opis stanowiska

Jeżeli zdobyłeś już pierwsze doświadczenie jako inżynier jakości, znasz j. angielski, i do tego poszukujesz nowych wyzwań, aplikuj! Nasz klient, firma produkcyjna z okolicy Rawy Mazowieckiej poszukuje osoby, która obejmie samodzielnie stanowisko inżyniera jakości.

Jako inżynier będziesz podlegać pod dyrektora zakładu i będziesz odpowiedzialny/a za cały obszar jakości w niewielkim przedsiębiorstwie.

oferujemy

  • umowę o pracę w stabilnej firmie produkcyjnej
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie do wczasów, bony świąteczne, kursy językowe)
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • pracę w międzynarodowym środowisku

zadania

  • określanie standardów jakościowych dla produktów i procesu produkcyjnego
  • opracowywanie narzędzi i metod kontroli jakości produktów i procesów
  • przygotowywanie dokumentacji jakościowej, dokumentacji systemów ISO
  • nadzór nad przyrządami kontrolno-pomiarowymi (sprawdzanie, wzorcowanie, MSA)
  • analizowanie i raportowanie danych jakościowych
  • koordynowanie akcji korygujących i zapobiegawczych w przypadku wystąpienia reklamacji wewnętrznej i zewnętrznej – uwzględniając wyjazdy do klientów
  • udział w audytach klienta i jednostek certyfikujących
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych w zakresie procesu i produktu
  • inicjowanie działań usprawniających proces produkcji
  • rozwiązywanie problemów technicznych przy współpracy z działami rozwoju produktu, inżynierii procesu, oraz logistyki

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego (mile widziane w obszarze jakości)
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji jakościowej
  • znajomość narzędzi jakościowych tj. 8D, QRQC, 5 WHY
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (do kontaktu z zagranicznymi klientami)
  • zaangażowania w powierzone obowiązki
  • samodzielności i inicjatywy w działaniu
  • prawa jazdy kat. B