inżynier jakości, słubice

lokalizacja
słubice, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

marta barzyk+48 697504726
numer referencyjny
/200/03/2021/MB - 68657

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w obszarze jakości? Chcesz rozwijać się w międzynarodowej firmie produkcyjnej? Aplikuj i pracuj jako inżynier jakości!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • wynagrodzenie składające się z części podstawowej oraz premii (po okresie próbnym)
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • możliwość zakwaterowania
  • realną szansę na awans i rozwój

zadania

  • nadzór nad kontrolą wejść i wyjść magazynowych pod względem jakości i zgodności formalno-strukturalnej
  • realizacja procedur reklamacyjnych, prowadzenie dokumentacji
  • przeprowadzanie kontroli jakościowych produktów gotowych i półproduktów oraz sporządzanie dokumentacji w tym zakresie
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji dotyczących realizacji procedur jakościowych
  • monitorowanie realizacji procedur Systemu Zarządzania Jakością
  • przeprowadzanie niezbędnych szkoleń z zakresu jakości
  • przygotowywanie dokumentacji do audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • przygotowywanie dokumentów jakościowych dla klientów – PPAP/EMPB, SPC, MSA
  • dbałość o bezpieczeństwo na stanowisku pracy
  • ulepszanie i nadzorowanie procesów produkcyjnych w celu uzyskania jak najlepszej jakości produktu
  • dbałość o terminowe wykonywanie zleconych prac
  • uczestniczenie w planowaniu urządzeń produkcyjnych oraz odbiorach technicznych urządzeń
  • współpraca z dostawcami i odbiorcami

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego techniczne lub ekonomiczne
  • minimum 2 letniego doświadczenia zawodowego w zakresie systemów i procedur jakościowych oraz organizacji polityki jakości w firmie
  • znajomości narzędzi FMEA, PPAP, APQP, MSC, SPC, narzędzi jakości
  • znajomości zagadnień i przepisów z zakresu organizacji polityki jakości w firmie, norm jakościowych, systemów jakościowych i procedur
  • znajomości zagadnień z zakresu przyrządów, narzędzi i technik pomiarowych, planowania i organizacji produkcji oraz odpowiedzialności za produkt, jakość
  • umiejętności pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w branży metalowej