inżynier jakości, środa śląska

lokalizacja
środa śląska, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena świstak+48 504143979
numer referencyjny
/126/08/2019/MŚ - 59953

opis stanowiska

Dołącz do międzynarodowej firmy i rozwijaj się w obszarze jakości!

oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, w tym szeroki pakiet dodatków socjalnych,
  • Bezpieczne miejsce pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowego koncernu chemicznego,
  • Bezpłatne dojazdy do pracy.

zadania

  • Nadzór nad wdrożeniem nowych produktów do produkcji seryjnej (APQP),
  • Przygotowanie dokumentacji pierwszych uruchomień (PPAP),
  • Przygotowanie i aktualizacja dokumentacji jakościowej (Control Plan; FLOW CHART),
  • Przygotowanie i nadzór nad dokumentacją jakościową (specyfikacji produktów, PPAP, EMPB, CP, FMEA),
  • Nadzór jakościowy nad przebiegami procesów produkcyjnych,
  • Inicjowanie oraz udział w procesie rozwiązywania problemów jakościowych wewnętrznych oraz zewnętrznych,
  • Zarządzanie reklamacjami klienta,
  • Zatwierdzanie i wdrażanie modyfikacji produktów oraz procesów,
  • Przeprowadzanie oraz wsparcie w realizacji audytów wewnętrznych / zewnętrznych oraz klienta (analiza danych i wdrażanie działań korygujących),
  • Wprowadzanie planów doskonalących oraz nadzór nad ich realizacją,
  • Monitorowanie, analizowanie i raportowanie wyników jakościowych,
  • Opieka nad klientami (rozpatrywanie reklamacji, przygotowanie dokumentacji PPAP, obsługa portali B2B),
  • Wspieranie we wdrożeniu, rozwoju i doskonaleniu Systemów Zarządzania Jakością we współpracy z kierownictwem zakładu,
  • Zgłaszanie pomysłów mogących wpłynąć na usprawnienie wydajności, jakości (procesów, produktów) i bezpieczeństwa,

oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe techniczne (np. Zarządzanie Jakością; Zarządzanie Produkcją; Chemia),
  • Min. 3 lata doświadczenia w dziale jakości w branży motoryzacyjnej,
  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość języka niemieckiego,
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych ( APQP; FMEA; PPAP; CP; SPC, MSA),
  • Uprawnienia Audytora VDA 6.3 jako dodatkowy atut,
  • Znajomość norm branży motoryzacyjnej IATF 16949; VDA,
  • Znajomość metod rozwiązywania problemów QRQC,
  • Znajomość oprogramowania MiniTAB,
  • Znajomość systemu SAP,
  • Doświadczenie w kontaktach z klientami, zorientowanie na klienta,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • Wiedza z zakresu Lean Manufacturing (Kaizen, 5S) na poziomie zaawansowanym,
  • Prawo jazdy kat. B.