inżynier jakości, tczew

lokalizacja
tczew, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

paulina koryczan+48 +48 603 305 501
numer referencyjny
/489/08/2020/PK - 65294

opis stanowiska

Chcesz pracować w firmie, której zależy?

Chcesz dołączyć do zespołu Greenfield w Tczewie?

Chcesz pracować w firmie, która opracowuje produkty pomagające poprawić jakość życia?

Nasz klient to wiodący na świecie skandynawski producent sprzętu i rozwiązań mobilnych wykorzystywanych w branży medycznej. Firma od ponad czterdziestu lat opracowuje produkty i usługi, które stwarzają możliwości dla użytkowników i opiekunów. Wszystkie produkty mają jedną wspólną cechę - są najlepsze pod względem jakości, prostoty, funkcjonalności, niezawodności i wzornictwa, jakie ma do zaoferowania rynek. Misją firmy jest to, aby każdy mógł wieść wolne i niezależne życie oraz realizować swoje marzenia bez względu na uwarunkowania fizyczne.

Jeśli chcesz być częścią ich zespołu, aplikuj, aby porozmawiać z nami o nowych możliwościach na rynku!

oferujemy

  • Możliwość udziału w projekcie greenfield
  • Pracę w firmie o wysokich standardach jakościowych i dużej dbałości o produkt
  • Pracę w środowisku międzynarodowym
  • Skandynawską kulturę organizacji
  • Innowacyjne rozwiązania produktowe

zadania

  • Opracowywanie i inicjowanie procedur, wytycznych i metod inspekcji, testowania i kontroli jakości
  • Przyczynianie się do decyzji związanych z bezpieczeństwem produktu, jakością produktu i satysfakcją klienta (decyzje oparte na danych i ocenie ryzyka)
  • Prowadzenie lub uczestniczenie i wspieranie wewnętrzne i zewnętrzne audytów i inspekcji dostawców
  • Zapewnienie jakości i zgodności wytwarzanych produktów z wewnętrznymi normami i specyfikacjami
  • Stałe monitorowani wydajności procesów i skuteczności działań, identyfikując potrzeby i możliwości ulepszeń
  • Zbieranie danych i wyznaczanie trendów zgodnie z metodami statystycznymi
  • Aktywne wspieranie procesu oceny nowego dostawcy
  • Utrzymywanie standardów jakości dla procesów produkcyjnych, materiałów i produktów
  • Koordynowanie i prowadzenie działań zapobiegawczych / naprawczych i inicjatyw ciągłego doskonalenia
  • Motywowanie i organizacja szkoleń o tematyce związanej z jakością
  • Przyczynianie się do rozwoju i wdrażania planów testów produktów, w tym weryfikacji i walidacji produktów i procesów
  • Pełnienie łącznika w zakresie projektowania, zaopatrzenia i inżynierii produkcji
  • Uczestnictwo w walidacji procesów i produktów
  • Przeprowadzanie analizy procesów zarządzania ryzykiem i skutków awarii procesów (PFMEA)
  • Wsparcie procesu zarządzania zmianami w zakresie nowych produktów, procedur i standardów
  • Wspieranie procesów NPI z perspektywy operacyjnej, zapewniając jakość i zgodność z przepisami i przepisami dotyczącymi zrównoważonego rozwoju
  • Doradza w zakresie zmian i ich wdrażania oraz zapewnia szkolenia, narzędzia i techniki umożliwiające innym osiągnięcie jakości
  • Działanie zgodnie z polityką i procedurami firmy, koncentrując się na systemie zarządzania środowiskowego i jakości, etyce i kulturze firmy oraz harmonizacji z programami zgodności grupy
  • Przestrzeganie zasad i polityk firmy dotyczących zdrowia, bezpieczeństwa i środowiska

oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe z zakresu inżynierii lub nauk przyrodniczych
  •  Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Silnym atutem będzie bezpośrednie lub pośrednie doświadczenie w branży urządzeń medycznych, farmaceutycznych lub podobnych
  • Doświadczenie w CAPA, prowadzeniu reklamacji i zarządzaniu ryzykiem
  • Doświadczenie w międzynarodowym środowisku pracy
  • Zaawansowana znajomość systemów jakości, procedur i zasad GMP
  • Umiejętności audytu produktów i procesów
  • Znajomość procesu oceny dostawców
  • Znajomość procesów analitycznych i statystycznych
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętności planowania i organizowania pracy
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie norm i wymagań regulacyjnych
  • Angielski - zaawansowany (C1)
  • Znajomość systemów ERP (najlepiej M3) i pakietu MS Office
  • Chęć do pracy w zespole i brania odpowiedzialności za swoje działania
  • Elastyczność i otwartość na nowe pomysły i sposoby pracy
  • Zorientowany na rozwiązania / wyniki
  • Umiejętność pracy w zmieniającym się środowisku
  • Umiejętności administracyjne