inżynier jakości, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Lotnictwo
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena leśniak+48 504143979
numer referencyjny
/289/03/2019/ML - 57322

opis stanowiska

Dołącz do branży lotniczej, gdzie do jakości podchodzi się na najwyższym poziomie i rozwijaj się w ramach jej struktur. Rola zagwarantuje Ci wiele wyzwań, ciekawych projektów, a przede wszystkim sprzyjającą pracy kulturę organizacyjną.

oferujemy

  • możliwość rozwoju w strukturach dynamicznie rozwijającej się firmy z branży lotniczej
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie działań sportowych i kulturalnych
  • elastyczny czas pracy oraz środowe dni owocowe ;-)

zadania

  • wparcie w utrzymaniu i rozwoju systemu zarządzania jakością zgodnie z normami AS9100 oraz wymaganiami klienta
  • przeprowadzenie audytów wewnętrznych sytemu, procesu, produktu
  • wsparcie i udział w audytach klienta
  • identyfikowanie problemów jakościowych dotyczących wyrobu i procesu
  • udział w projektach transferu produkcji, przygotowanie dokumentacji pierwszych uruchomień (FAIR/PPAP)
  • raportowanie i monitoring wskaźników jakościowych
  • ocena zgodności detali ze specyfikacjami klienta
  • sprawdzenie i weryfikacja dokumentacji techniczno- produkcyjnej
  • obsługa reklamacji wewnętrznych i zewnętrznych (klient; dostawca)
  • nadzór nad działaniami korygującymi i zapobiegawczymi
  • zapewnienie pełnej zgodności pracy własnej z procedurami wewnętrznymi i specyfikacjami klienta

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne lub kierunkowe zarządzanie jakością
  • doświadczenie min. 3 lata w branży lotniczej lub automotive
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych
  • znajomość wymagań SZJ wg standardu AS/EN 9100:D (2016) lub IATF 16949
  • znajomość narzędzi jakościowych (8D; PPAP; APQP; MSA; SPC; FMEA)
  • zdolności analityczne
  • znajomość programów środowiska MsOffice