inżynier jakości, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

antonina zagwojska+48 697 700 323
numer referencyjny
/350/04/2019/AZ - 57965

opis stanowiska

Pracuj w firmie z ponad siedemdziesięcioletnią tradycją i rozwijaj się w branży chemicznej!

oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • W całości opłacone kursy języka angielskiego
  • Pakiet benefitowy obejmujący między innymi: kartę Multisport, prywatne ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowane do obiadów
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • Szkolenia rozwojowe (możliwość odbycia szkoleń w Korei)
  • Możliwość wzięcia udziału w projekcie greenfield
  • Strefę relaksu w pracy m. in. stół do ping-ponga, piłkarzyki

zadania

  • Monitorowanie jakości komponentów składowych baterii
  • Podejmowanie działań natychmiastowych dla materiałów niespełniających wymagań jakościowych
  • Reklamacje do dostawców (8D)
  • Tworzenie, wdrażanie metod inspekcji
  • Monitoring i analiza rezultatów wykonanych pomiarów i badań (SPC)
  • Szkolenie operatorów i tworzenie Instrukcji Pracy (inspekcja, obsługa sprzętu pomiarowego)
  • Współudział w rozwoju Systemu Zarządzania Jakością
  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym i analiza systemów pomiarowych (MSA)
  • Współpraca z działami powiązanymi

oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego technicznego (Kierunki: elektryka, elektronika lub pokrewne)
  • Znajomości narzędzi jakościowych SPC/FMEA
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Wiedzy na temat wymagań systemów zarządzania jakością ISO 9001
  • Biegłej obsługi pakietu MS Office (szczególnie Excel)