inżynier narzędziowy, tczew

lokalizacja
tczew, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

paulina koryczan+48 +48 603 305 501
numer referencyjny
/82/10/2020/PK - 65968

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy jako inżynier narzędziowy? Chcesz rozwijać się w skandynawskiej firmie i uczestniczyć w transferze procesów? Jesteś zainteresowany/a możliwością udziału w projekcie greenfield? Nasz klient - zlokalizowana w Tczewie firma produkująca oprzyrządowanie dla branży medycznej powiększa swój zespół. Aplikuj i porozmawiajmy o szczegółach oferty!

oferujemy

  • Praca w skandynawskiej firmie przy projekcie greenfield
  • Niezależna rola z możliwością wdrażania kreatywnych rozwiązań
  • Możliwość uczestnictwa w transferze procesów i rozwoju nowych maszyn
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów

zadania

  • Definiowanie i przygotowywanie specyfikacji technicznych dla fixtur i innego oprzyrządowania wykorzystywanego w procesie produkcji
  • Koordynacja produkcji oprzyrządowania u dostawcy
  • Określanie metod konserwacji sprzętu produkcyjnego
  • Koordynacja napraw sprzętu wykonywanych przez podwykonawców
  • Ścisła współpraca z działem R&D w celu właściwego przekazywania wymogów produktowych dostawcom oprzyrządowania
  • Opracowywanie i utrzymywanie dokumentacji związanej z maszynami (instrukcje pracy, arkusze TPM, instrukcje wymiany itp.)
  • Optymalizacja i usprawnienia urządzeń dla lepszego wykorzystania parku maszynowego
  • Udział w transferze procesów produkcyjnych (obróbka metali) do zakładu produkcyjnego
  • Praca w zespole z działami produkcji i jakości w celu wspólnego rozwiązywania problemów technicznych i zapewnienia płynności produkcji na właściwym poziomie
  • Działanie zgodnie z polityką i procedurami firmy, koncentrując się na systemie zarządzania jakością, etyce i kulturze firmy oraz harmonizacji z programami zgodności grupy
  • Przestrzeganie zasad i polityk Firmy dotyczących zdrowia, bezpieczeństwa i środowiska

oczekujemy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w koordynowaniu prac podwykonawców
  • Doświadczenie w procesach spawania i obróbki skrawaniem będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w NPI będzie dodatkowym atutem
  • Zdolność do myślenia technicznego i analitycznego oraz do rozwiązywania problemów
  • Kreatywność i myślenie „nieszablonowe”
  • Silne umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Wiedza i doświadczenie o procesach w produkcji metalowej
  • Doświadczenie w międzynarodowym środowisku pracy
  • Umiejętność podejmowania trafnych decyzji, zarówno w pracy indywidualnej jak i zespołowej
  • Postawa zmotywowana z możliwością wykonywania wielu zadań jednocześnie
  • angielski - zaawansowany (poziom B1 / B2)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • praktyczna znajomość AutoCAD 2D (3D będą dodatkowym atutem)