inżynier pomiarów, strzelce opolskie

lokalizacja
strzelce opolskie, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

magdalena leśniak+48 504143979
numer referencyjny
/324/04/2019/ML - 57941

opis stanowiska

Dołącz do międzynarodowej firmy automotive i rozwijaj się w ramach sekcji inżynierii jakości!

oferujemy

  • rozwój zawodowy i zdobycie nowego doświadczenia w branży motoryzacyjnej
  • udział w ciekawych projektach
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • duży wpływ na efekty swojej pracy
  • oferujemy dostęp do benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie dojazdów i kantyny, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe, pakiet relokacyjny

zadania

  • pomiarów części seryjnych, prototypowych, pierwszych egzemplarzy
  • programowania zadań i wykonywania pomiarów (CMM Zeiss) z wykorzystaniem stołu obrotowego
  • stosowania norm metrologicznych oraz specyfikacji klienta (np. podczas obliczeń tolerancji)
  • opracowywania dokumentacji metrologicznych w obrębie zakresu zadań oraz obszarów stycznych
  • kalibracji stałych sprawdzianów, regulatorów i części referencyjnych w systemach pomiaru współrzędnych z dokumentacją
  • kontroli programów pomiarowych pod kątem zgodności z normami i specyfikacją Klienta
  • zapewniania zgodności stosowanej metody kontroli z rysunkami i regulacjami
  • współdziałania w rozpatrywaniu reklamacji dostawców i Klientów w oparciu o technikę pomiarową
  • przeprowadzania analiz systemu pomiarowego
  • nadzorowania procesów związanych z analizą błędów
  • pielęgnacji i czyszczenia urządzeń pomiarowych
  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu programów w zakresie produkcji półosi (geometria bieżni)

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego, kierunkowego
  • min. 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości programowania maszyny ZEISS
  • język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym
  • praktyczne doświadczenie w tworzeniu i opracowywaniu procesów pomiarowych
  • szkolenie pracownikow
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel)
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • samodzielności w rozpoznawaniu problemów i wdrażaniu rozwiązań
  • bardzo dobrej umiejętności analitycznego i logicznego myślenia