inżynier procesu i utrzymania ruchu, opole

lokalizacja
opole, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/278/10/2019/MK - 61047

opis stanowiska

Prężnie rozwijająca się firma produkcyjna poszukuje specjalistów w obszarze inżynierii procesu i utrzymania ruchu.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszam do aplikacji!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z Klientem
  • możliwości rozwoju
  • pakiet socjalny, karta sportowa, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie na życie
  • przyjazna atmosfera

zadania

  • tworzenie i rozwój nowych linii montażowych/produkcyjnych
  • wdrażanie, monitorowanie i kontrola pakietu technicznego (określanie metody wytwarzania i montażu)
  • identyfikowanie i analizowanie bieżących problemów występujących w obszarze produkcji
  • proponowanie i wdrażanie rozwiązań obejmujących zmiany w procesach i narzędziach
  • proponowanie działań usprawniających
  •  kontrola nad dokumentacją procesu produkcji, tworzenie standardów i instrukcji stanowiskowych, aktualizacja i standaryzacja,
  • stałe ulepszanie procesów produkcyjnych w obszarze: jakości, precyzji dostaw, produktywności,  bezpieczeństwa oraz redukcji kosztów oraz szkolenie pracowników
  • nadzór nad elementami infrastruktury i parku maszynowego
  • worzenie rocznych planów inwestycyjnych (wnioski Capex, Opex)

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji)
  • dobra znajomość j. angielski i obsługę komputera.
  • mile widziane, co najmniej trzyletnie doświadczenie na stanowisku Inżyniera Produkcji lub Technologa.
  • znajomość zagadnień i procedur związanych z organizacją i planowaniem produkcji, zagadnień związanych z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych, cyklem produkcyjnym
  • zdolności negocjacyjne i techniczne, odpowiedzialność, sumienność, precyzyjność, duża komunikatywność.
  • wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie techniczne)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość obsługi komputera – MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dokładność, precyzyjność, systematyczność