inżynier procesu malowania, strzelce opolskie

lokalizacja
strzelce opolskie, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

antonina zagwojska+48 697 700 323
numer referencyjny
/317/04/2019/AZ - 57935

opis stanowiska

Pracuj dla naszego klienta w branży automotive i zdobądź doświadczenie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku!

oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna).
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej.
  • Przejrzystą ścieżkę kariery.
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy.
  • Możliwość otrzymania pakietu relokacyjnego.

zadania

  • Analiza i raportowanie zużyć materiałów podstawowych i chemii,
  • Optymalizacja i nadzór ​procesu malowania,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i procesowej,
  • Analizowanie wydajności linii, identyfikacja potencjalnych zagrożeń w obszarze produkcji i nadzoru nad ich eliminacją,
  • ​Szkolenie pracowników z zakresu procesu malowania

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • m​in. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • ​znajomość procesów​ malowania/lakieriniczych​ i zasad działu farb,
  • ​znajomość języka angielskiego lub niemieckiego ​w stopniu komunikatywnym,
  • ​o​gólna wiedza na temat zagadnień LEAN