inżynier procesu / produkcji, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

antonina zagwojska+48 697 700 323
numer referencyjny
/346/04/2019/AZ - 57962

opis stanowiska

Prężnie rozwijający się lider na rynku przemysłu chemicznego rozbudowuje swoje struktury. Pracuj w firmie z ponad siedemdziesięcioletnią tradycją!

oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet benefitowy obejmujący między innymi: kartę Multisport, prywatne ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną,
  • W całości opłacone kursy języka angielskiego
  • Dofinansowane do obiadów
  • Strefę relaksu m. in. stół do ping-ponga, piłkarzyki
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • Szkolenia rozwojowe (możliwość odbycia szkoleń w Korei)
  • Pracę z najnowocześniejszymi technologiami
  • Możliwość wzięcia udziału w projekcie greenfield

zadania

  • Kontrola, modyfikowanie i udoskonalanie przebiegu procesu produkcyjnego
  • Wdrażanie, uruchamianie i nadzór nad nowymi procesami i maszynami
  • Dokumentowanie procesu produkcji (tworzenie standardów, instrukcji stanowiskowych, aktualizacja i standaryzacja)
  • Tworzenie i aktualizacja PFMEA, Planu Kontroli, Diagramu Przepływu Procesu
  • Kontakt z Klientami zewnętrznymi
  • Szkolenie pracowników z instrukcji stanowiskowych i procesów technologicznych
  • Przygotowywanie raportów i zestawień wskaźników produkcyjnych

oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego technicznego (inżynieria produkcji, inżynieria chemiczna/materiałowa, mechanika, elektryka lub pokrewne)
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Doświadczenia z zakresu Lean Manufacturing, PFMEA, Planu Kontroli, Diagramu Przepływu Procesu
  • Wiedzy na temat procesów i narzędzi optymalizacji produkcji
  • Analitycznego umysłu i umiejętności rozwiązywania problemów
  • Znajomość pakietu MS Office

Mile widziane:

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z implementacją nowych procesów i instalacją nowych urządzeń