inżynier procesu, grodzisk mazowiecki

lokalizacja
grodzisk mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

patrycja zawadzka+48 667580014
numer referencyjny
/562/04/2021/PZ - 69765

opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Procesu dla jednego z naszych Klientów - międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, która reprezentuje różne dziedziny techniki.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Randstad Polska
  • pakiet benefitów w ramach Randstad PLUS (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, zniżki do kin i rabaty do sklepów)
  • możliwość rozwoju w ramach wewnętrznych struktur firmy
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • miejsce pracy ok. 4 km od centrum Grodziska Mazowieckiego

zadania

  • zapewnienie wsparcia technicznego i inżynierskiego w prowadzeniu procesu produkcyjnego
  • proponowanie udoskonaleń w zakresie bezpieczeństwa pracy, redukcji kosztów i planów doskonalenia procesów.
  • nadzór nad procesem produkcji dla wybranych grup produktów
  • optymalizowanie procesów wytwórczych
  • wdrażanie nowych procesów i produktów
  • współpraca z zespołem międzynarodowym
  • nowe procesy i produkty - opracowywanie propozycji projektów inwestycyjnych - zakupy i modyfikacja
  • prowadzenie kwalifikacji procesów produkcyjnych

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • doświadczenia na podobnych stanowiskach w firmach produkcyjnych
  • doświadczenia w projektach międzynarodowych (w tym transfery produkcji) - mile widziane
  • umiejętności zarządzania projektami technicznymi
  • umiejętności analizowania danych oraz podejmowania decyzji w celu rozwiązywania problemów
  • kreatywności, gotowości do realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomości Lean Manufacturing oraz metodologii Six Sigma
  • umiejętności statystycznej oceny zdolności procesu
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • umiejętności prezentacji