inżynier procesu, kutno

lokalizacja
kutno, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

katarzyna rutkowska+48 42 231 50 82
numer referencyjny
/4/09/2018/KR - 53653

opis stanowiska

Masz doświadczenie na stanowisku inżyniera procesu i zastanawiasz się nad nowymi wyzwaniami? Takie na Ciebie czekają - aplikuj!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w zakładzie wyposażonym w wysoko zaawansowane linie technologiczne
  • bogaty pakiet benefitów (zwrot części kosztów dojazdu, opieka medyczna, ubezpieczanie na życie, dofinansowanie do posiłków, premie)

zadania

  • czynny udział w uruchomieniu zakładu produkcyjnego
  • tworzenie list części zamiennych
  • tworzenie instrukcji obsługi i konserwacji urządzeń
  • planowanie harmonogramu oraz realizacja planu działań prewencyjnych
  • ścisła współpraca z pozostałymi Działami w rozwiązywaniu bieżących problemów produkcyjnych
  • prowadzenie statystyk oraz analiz awaryjności maszyn i urządzeń
  • koordynacja prac firm zewnętrznych na terenie zakładu
  • nadzór nad dokumentacją maszyn i urządzeń
  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych oraz prowadzenie szkoleń dla zespołu techników i operatorów w zakresie obsługi, diagnostyki i napraw
  • monitorowanie i realizację wskaźników pracy Działu Technicznego
  • zgłaszanie wszelkich problemów i przestojów do bezpośredniego przełożonego
  • przestrzeganie procedur BHP oraz jakościowych
  • zgłaszanie pomysłów oraz prowadzenie projektów mających na celu usprawnienie i zoptymalizowanie pracy powierzonych maszyn
  • zarządzanie częściami zamiennymi w wyznaczonym obszarze

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości zasad budowy i działania urządzeń procesowych i/lub maszyn pakujących oraz elementów pneumatyki i hydrauliki
  • znajomości podstaw diagnostyki maszyn wirujących
  • umiejętności czytania rysunku technicznego, dokumentacji technicznej,
  • umiejętności tworzenia rysunków technicznych z wykorzystaniem Auto-CAD
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenia w doborze i zakupie części zamiennych
  • znajomości narzędzi Lean Manufacturing
  • umiejętności pracy z systemami MRP (najlepiej SAP) oraz aplikacjami MS Office
  • umiejętności utrzymywania wysokich standardów pracy
  • umiejętności poszukiwania nowych rozwiązań
  • umiejętności analizowania problemów i zagadnień technicznych
  • doświadczenia w zarządzaniu firmami zewnętrznymi (podwykonawcami)