inżynier procesu, legnica

lokalizacja
legnica, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

paulina jarząbek+48 501325813
numer referencyjny
/314/10/2020/PJ - 66139

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV.

oferujemy

  • umowa o pracę
  • system premiowy
  • pakiet benefitów m.in. opieka medyczna, karta Multisport, bony i paczki na święta, dofinansowanie do wczasów
  • przyjazna atmosfera w międzynarodowym środowisku

zadania

  • rozwiązywanie problemów w procesie produkcji (SCFA) oraz w obszarze maszyn
  • prowadzenie szkoleń dla mechaników
  • analiza danych produkcyjnych takich jak ilość odpadu, czas pracy maszyn
  • wsparcie działu jakości, pomoc w rozwiązywaniu skarg klientów w obszarze jakości
  • zarządzanie aktualizacjami rysunków technicznych

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • 3-letnie doświadczenie w środowisku produkcyjnym
  • znajomość systemów pneumatycznych, elektrycznych oraz PLC
  • umiejętność oceny i rozwiązywanie problemów technicznych
  • umiejętności analityczne, komunikacyjne
  • dobra znajomość języka angielskiego