inżynier procesu, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

paulina śliwińska+48 695 951 779
numer referencyjny
/213/05/2019/PŚ - 58398

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy na stanowisku Inżyniera procesu? Mamy dla Ciebie ofertę!

oferujemy

  • kartę MultiSport
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • premię regulaminową do 10% kwoty wynagrodzenia brutto/miesiąc
  • dofinansowanie wakacji letnich i zimowych z funduszu socjalnego
  • ubezpieczenie grupowe

zadania

  • organizacja stanowiska pracy, także w zakresie ergonomii pracy
  • współpraca z Utrzymaniem Ruchu w zakresie ustalania Preventive Maintenance
  • ustalanie zdolności maszyn
  • ustalenie przepływu materiału pomiędzy poszczególnymi operacjami
  • usprawnienia w zakresie przezbrojeń
  • organizacja i wspieranie wdrażania 5 S, Autonomus Maintenance oraz systemu bezpieczeństwa
  • zapewnienie wdrożenia i utrzymywania aspektów środowiskowych

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • min. 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowana branża automotive)
  • szerokiej wiedzy z zakresu technicznego
  • znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym