inżynier procesu, tuchola

lokalizacja
tuchola, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia strojczyk+48 601803623
numer referencyjny
/381/06/2019/NSpaulina - 59314

opis stanowiska

Masz wykształcenie techniczne i potrafisz całościowo podchodzić do procesu produkcyjnego? Lubisz mieć realny wpływ na swoją pracę i wdrażać w życie nowe pomysły? Dołącz do wiodącej w swojej branży organizacji i weź udział w jej dalszym rozwoju.

oferujemy

  • ciekawą pracę w innowacyjnej firmie
  • wyzwania które dadzą Ci wiele satysfakcji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • realną możliwość rozwoju
  • pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • atrakcyjne wynagrodzenie

zadania

  • udział w doskonaleniu istniejących i tworzeniu nowych produktów m.in. poprzez wybór stosowanych surowców, opracowanie receptur oraz przygotowanie technologiczne produkcji nowych produktów
  • przygotowanie wszelkich niezbędnych procesów do uruchomienia seryjnej produkcji nowych produktów
  • przygotowanie oraz wykonanie prób produkcyjnych, testowanie produktów
  • monitorowanie jakości produktów konkurencji
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników w zakresie pracy zgodnie z instrukcjami technologicznymi oraz kontrola ich przestrzegania
  • tworzenie i nadzór nad aktualnością instrukcji technologicznych
  • zapewnienie kompletnej dokumentacji związanej z procesem technologicznym
  • wsparcie technologiczne dla działu sprzedaży

oczekujemy

  • ukończenie studiów o kierunku technicznym
  • dwuletnie doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • znajomość metod i technik produkcji, zagadnień z zakresu mechaniki, sposobów obróbki materiałów
  • umiejętność tworzenia rysunków technicznych, Autocad 2D i 3D
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację