inżynier procesu, zimna wódka

lokalizacja
zimna wódka, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
3
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

adrianna stasiak+48 501 331 956
numer referencyjny
/542/11/2018/AS - 55364

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w branży produkcyjnej? Szukasz stabilnej pracy, która rozwinie Twoje umiejętności? Jeśli tak, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

oferujemy

  • umowę o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • udział w ciekawych projektach oraz szkoleniach
  • przyjazne środowisko pracy
  • bogaty pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracowniczej

zadania

  • przygotowywanie specyfikacji maszyn, urządzeń, oprzyrządowania, które integrują wymagania klienta z wymaganiami technicznymi oraz normami i standardami korporacyjnymi
  • współpraca ze wszystkimi działami firmy w celu opracowywania specyfikacji i standardów
  • nadzór nad procesami produkcyjnymi z uwzględnieniem SPC w zakresie nowych uruchomień
  • przygotowywanie dokumentacji technologicznej zgodnie z wymaganiami procesowymi i produktowymi dla nowych maszyn, urządzeń i procesów
  • tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją systemową i stanowiskową (PFMEA, Flow Chart, Instrukcje Robocze itp.) w zakresie nowych procesów
  • wdrażanie nowych maszyn i urządzeń do zakładu produkcyjnego z uwzględnieniem wszystkich uwarunkowań: przepływu materiałów, aspektów ludzkich, wpływu na środowisko itp.
  • odpowiedzialność za przekazanie maszyn do produkcji seryjnej
  • zapewnienie technologicznego wsparcia i szkoleń dla pracowników działów produkcji, utrzymania ruchu i jakości

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenia w dokonywaniu zmian procesowych w obszarze produkcji masowej
  • praktycznej znajomości SPC, FMEA, Six Sima, ISO TS, Auto CAD, OEE
  • bardzo dobrej zdolności komunikacji i współpracy zespołowej
  • bardzo dobrej znajomość języka angielskiego lub niemieckiego