inżynier procesu/produktu, szczecin

lokalizacja
szczecin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

elżbieta kamińska+48 697742288
numer referencyjny
/263/11/2020/EK - 66738

opis stanowiska

Szukasz pewnego zatrudnienia z perspektywami rozwoju? Świetnie odnajdujesz się w środowisku nowoczesnych technologii? Potrafisz wdrażać usprawnienia, a procesy produkcyjne nie mają przed Tobą tajemnic? W takim razie mamy ofertę dla Ciebie!

oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • kompleksowy proces szkoleniowy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • firmowe wydarzenia integracyjne

zadania

  • analiza procesów produkcyjnych i wdrażanie najlepszych rozwiązań w celu ich optymalizacji
  • nadzór nad sprzętem produkcyjnym (naprawy, serwis, przeglądy okresowe)
  • doradztwo techniczne w zakresie procesów produkcyjnych
  • zarządzanie portfolio produktów wdrożonych (proponowanie usprawnień produktowych)
  • przygotowywanie i aktualizacja instrukcji procesowych
  • kontrola zgodności stosowania przyjętych norm produkcyjnych
  • prowadzenie szkoleń dla operatorów w obszarze danej linii produkcyjnej
  • wdrażanie nowych technologii, instalacja linii produkcyjnej i jej znaczące modernizacje
  • uczestnictwo w procesie tworzenia serii próbnej, prototypowej, koncepcyjnej

oczekujemy

  • doświadczenia 5-7 lat w pracy bezpośrednio na produkcji
  • min. 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności rozwiązywania problemów pojawiających się na etapie produkcji
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. średnio-zaawansowanym
  • komunikatywności
  • umiejętności pracy w zespole
  • doświadczenia w kierowaniu zespołem