inżynier procesu/technolog, leszno

lokalizacja
leszno, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

adrianna piech+48 667 800 641
numer referencyjny
/403/11/2020/AP - 66758

opis stanowiska

Masz doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych? Posiadasz umiejętności analitycznego myślenia oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań? Szukasz nowych wyzwań i możliwości rozwoju ? Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy! Inżynier procesu/ technolog

oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • Możliwość współtworzenia kluczowego działu w strukturach organizacji
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • Dofinansowanie lub pokrywanie w całości kosztów podnoszenia kwalifikacji
  • Umowę o pracę, dogodny system czasu pracy (elastyczne godziny rozpoczęcia pracy), wolne weekendy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Stabilne zatrudnienie

zadania

  • Nadzór inżynieryjny i optymalizacja powierzonych procesów produkcyjnych
  • Rozwiązywanie problemów procesowych, jakościowych i maszynowych w oparciu o analizę danych
  • Poprawa ergonomii pracy na stanowiskach produkcyjnych
  • Zarządzanie projektami związanymi z rozwojem i usprawnianiem procesów produkcyjnych
  • Planowanie i nadzorowanie wdrażania nowych produktów oraz uruchomień produkcji
  • Współpraca w projektowaniu nowych rozwiązań technicznych
  • Szkolenia operatorów/pracowników produkcyjnych

oczekujemy

  • Minimum dwuletniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (Inżynier Procesu, Technolog Procesu, Inżynier Jakości, Inżynier R&D itp.)
  • Wykształcenia wyższego (technicznego - zarządzanie produkcją, mechanika, automatyka)
  • Znajomości systemów usprawniania produkcji (Lean, SixSigma, TPM)
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności rozwiązywania problemów oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań
  • Predyspozycji do dzielenia się wiedzą z pracownikami firmy w celu podnoszenia ich kwalifikacji i umiejętności zawodowych
  • Doświadczenia w prowadzeniu projektów i grupy projektowej