inżynier programista cnc, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

elżbieta seroka+48 667580053
numer referencyjny
/161/05/2019/ES - 58347

opis stanowiska

Posiadasz wykształcenie techniczne i obróbka skrawaniem to Twój konik?

Chcesz podnosić swoje kwalifikacje u międzynarodowego producenta i dostawcy komponentów dla przemysłu? Jesteś otwarty na nowe wyzwania?

Nie czekaj, aplikuj już dziś na ofertę pracy!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • opiekę medyczna dla całej rodziny
  • pakiet Multisport
  • możliwość nauki języka angielskiego
  • premię roczną

zadania

  • przygotowanie oraz optymalizacja programów oraz procesów na maszynach CNC (tokarki 3 i 5- osiowe)
  • obór właściwych narzędzi do realizacji projektu
  • nadzór nad procesem wdrażania nowych produktów oraz zmian w już istniejących procesach technologicznych
  • przeprowadzanie testów na maszynach z udziałem operatora

oczekujemy

  • znajomości procesu obróbki skrawaniem, mechaniki i budowy maszyn
  • znajomości obsługi i programowania maszyn CNC (głównie tokarek)
  • bardzo dobrej umiejętności odczytywania rysunku technicznego
  • biegłego posługiwania się programem AUTO CAD
  • znajomości środowiska CAM (mile widziana znajomość EdgeCam)
  • dobrej znajomości języka angielskiego