inżynier / projektant konstrukcji stalowych, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Projektowanie
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

beata figurska-czubak+48 697 890 065
numer referencyjny
/554/04/2021/BF - 69775

opis stanowiska

Prężnie wspieramy naszego Klienta - wiodącą firmę w zakresie produkcji i sprzedaży stali oraz rozwiązań dla budownictwa i przemysłu - w poszerzeniu zespołu projektantów o doświadczonego inżyniera w branży stalowej.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie (istnieje opcja B2B dla zainteresowanych)
  • wsparcie opiekuna wdrażającego w zakres powierzonych zadań
  • perspektywa rozwoju zawodowego
  • możliwość dołączenia do tworzącej się organizacji
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta
  • skandynawska kultura pracy
  • koleżeńska atmosfera

zadania

  • projektowanie i obliczanie konstrukcji stalowych (ramy i kratownice, belki i słupy itp.) Zarówno dla ofert, jak i zamówień
  • projektowanie i obliczanie szczegółów i połączeń
  • modelowanie konstrukcji stalowych w TEKLA Structures
  • wykonywanie rysunków warsztatowych (rysunki zestawcze, rysunki części i złożeń, zestawienia materiałowe itp.)
  • sporządzanie raportów konstrukcyjnych
  • komunikacja z liderami projektów / sprzedażą

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego, mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • co najmniej 4-5 lat doświadczenia na stanowisku inżyniera konstrukcji, udokumentowanej znajomości konstrukcji stalowych / projektowania konstrukcji i obliczeń
  • wiedzy na temat projektowania i systemu konstrukcji stalowych
  • znajomości projektowania połączeń, połączeń śrubowych i spawania
  • znajomości Eurokodu i załączników krajowych
  • mile widziane doświadczenie: TEKLA, RSTAB / RFEM, Idea Statica
  • znajomości języka angielskiego na poziomie negocjacji