inżynier projektu npi/ project manager, gdynia

lokalizacja
gdynia, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

paulina koryczan+48 +48 603 305 501
numer referencyjny
/570/09/2020/PK - 65841

opis stanowiska

Międzynarodowa firma produkcyjna działająca w Trójmieście rozszerza swój zespół. Poszukujemy obecnie Inżyniera Projektu NPI/ Project Managera, który będzie pierwszą osobą w nowo budującym się lokalnym dziale NPI. Jeśli masz zmysł techniczny, lubisz pracę z klientem i podoba Ci się możliwość szycia rozwiązań na miarę indywidualnych potrzeb klienta, masz proaktywne podejście do nowych wyzwań i chcesz uczestniczyć w budowie nowego działu - aplikuj, to może być świetna szansa rozwoju.

oferujemy

  • duże możliwości rozwojowe
  • szansę budowy nowego działu NPI
  • ciekawe wyzwania zawodowe i zróżnicowane produkty
  • dostęp do pełnej bazy wiedzy firmy i dogłębne szkolenie z procesów i technologii produkcji wiodącego produktu
  • przestrzeń do kreatywnej pracy i tworzenia własnych rozwiązań
  • dużą samodzielność w działaniu
  • dostęp do nowoczesnych sprzętów służbowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pełen pakiet benefitowy
  • perspektywę wieloletniej współpracy ze stabilną i rozwojową organizacją

zadania

  • Przygotowanie projektu koncepcyjnego nowego produktu/rozwiązania bazując na wymaganiach dostarczonych przez klienta, dobór materiałów oraz technologii wytwarzania;
  • Koordynowanie projektu od przygotowania koncepcji produktu/rozwiązania do etapu wdrożenia do produkcji seryjnej (SOP) z uwzględnieniem metodologii APQP;
  • Przygotowanie prototypu (fizyczny) rozwiązania, identyfikacja wad jakościowych, poszukiwanie i wdrażanie działań doskonalących dotyczących materiału i technologii;
  • Przygotowanie we współpracy z działem sprzedaży (ASM) kalkulacji kosztowych dla nowych produktów i produktów w zmianie inżynieryjnej;
  • Definiowanie BoM oraz marszruty dla projektowanego rozwiązania;
  • Przygotowanie dokumentacji dla klienta i produkcji w fazie przedseryjnej (rysunek techniczny, instrukcja przedprodukcyjna itp.);
  • Odpowiedzialność za przygotowanie dokumentacji PPAP dla klienta we współpracy z inżynierem jakości;
  • Udział w bezpośrednich rozmowach z klientem, w tym rozwiązywanie problemów technicznych związanych z produktem w fazie przedseryjnej zarówno u klienta jak i w fazie NPI
  • Koordynowanie zmiany inżynieryjnej dla produktu;
  • Wsparcie merytoryczne inżyniera procesu i inżyniera jakości w tworzeniu dokumentacji technicznej i jakościowej dla produkcji fazy seryjnej;
  • Stała współpraca z innymi obszarami firmy, szczególnie z działem realizacji zamówień (order processing) i produkcji; a także działem R&D w centrali firmy
  • Przygotowanie analiz i raportów dla kierownictwa organizacji dotyczących koordynowanego obszaru.

oczekujemy

  • Minimum wykształcenie wyższe zawodowe - inżynierskie (preferowane z zakresu inżynierii materiałowej, chemii, materiałoznawstwa, inżynierii produkcji);
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na stanowisku inżyniera NPI lub innym podobnym stanowisku w obszarze rozwoju produktów i zarządzaniu projektami;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B2/C1);
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point, Outlook);
  • Umiejętność obsługi AutoCAD lub innego oprogramowania do projektowania;
  • Prawo jazdy kat. B.