inżynier projektu, gorzów wielkopolski

lokalizacja
gorzów wielkopolski, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/11/05/2019/AK - 58397

opis stanowiska

Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś realizować ciekawy projekt w obszaru budownictwa? Z nami to możliwe, pomożemy Ci to osiągnąć.

oferujemy

  • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia kandydata
  • niezbędne narzędzia do pracy

zadania

  • wsparcie menadżera projektu w procesie ofertowania
  • odpowiedzialność za proces budżetowania na każdym etapie trwania projektu
  • koordynacja przygotowania i weryfikacji budżetu kontraktu
  • udział w wyborze kontrahentów
  • negocjacje z kontrahentami oraz klientem
  • współpraca z podwykonawcami, dostawcami
  • przygotowywanie i rozliczanie umów z klientem i kontrahentami
  • ścisła współpraca z zespołem projektowym
  • aktualizacja harmonogramu budów

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego (kierunkowego)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane w sektorze budownictwa mieszkaniowego)
  • obsługi pakietu MS Office
  • znajomości programu MS Projekt