inżynier serwisu - mazowieckie, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

karolina warowna+48 607375931
numer referencyjny
/572/01/2018/KW - 49475

opis stanowiska

Dla międzynarodowego lidera w dziedzinie maszyn CNC poszukujemy osoby, która chciałaby podjąć wyzwanie zawodowe jako technik serwisu. Jeżeli jesteś nastawiony na rozwój i poszerzanie wiedzy i umiejętności poprzez pracę i systematyczne szkolenia, to oferta idealna dla Ciebie!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca wyłącznie w dni robocze
  • bardzo atrakcyjne warunki finansowe oraz benefity (m.in pakiet medyczny, karta Multisport, kursy językowe)
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód, laptop)
  • uczestnictwo w wielu międzynarodowych szkoleniach ( Niemcy, Szwajcaria, Austria)
  • stały kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi

zadania

  • instalacja i naprawa maszyn laserowych
  • doradztwo aplikacyjne i szkolenie klientów
  • utrzymywanie dobrych relacji z Klientami

oczekujemy

  • wykształcenie techniczne (minimum średnie)
  • min. 1-2 -letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (doświadczenie w pracy z maszynami)
  • dyspozycyjność do wyjazdów słuzbowych i chęć podnoszenia kwalifikacji
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego