inżynier serwisu, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia lachowicz+48 609537703
numer referencyjny
/71/06/2018/NL - 51782

opis stanowiska

Masz doświadczenie w serwisie maszyn ? Szukasz pracy na terenie woj.wielkopolskiego ? Aplikuj !

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + bonus roczny

zadania

  • instalacja, demontaż, uruchomienia, montaż maszyn
  • szkolenia i doradztwo techniczne dla klientów podczas wizyt, zdalne wsparcie techniczne
  • porady techniczne dotyczące części zamiennych
  • rejestrowanie kontaktów, raportów serwisowych, spotkań
  • prace administracyjne, wykonywanie raportów zleconych przez zespół zarządzający

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności komunikacji w j.angielskim - j.niemiecki byłby dodatkowym atutem
  • doświadczenia w pracy z maszynami drukującymi (mile widziane)
  • poczucia odpowiedzialności, łatwości w budowaniu relacji
  • wiedzy z zakresu mechaniki i elektroniki
  • gotowości do podróżowania
  • prawa jazdy kat.B