inżynier serwisu, szczecin

lokalizacja
szczecin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/2/10/2020/AK - 65922

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy z nowymi technologiami? Jesteś mobilny, komunikatywny i świetnie czujesz się w dynamicznym środowisku? W takim razie mamy pracę dla Ciebie!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • profesjonalne wdrożenie do pracy wraz z rozbudowanym programem szkoleniowym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • samochód służbowy
  • pakiet socjalny i dodatkowe benefity (opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, kartę MultiSport, dofinansowanie do obiadów)

zadania

  • udzielanie wsparcia technicznego klientom firmy
  • wdrażanie systemów u klientów, pierwsze uruchomienia urządzeń, montaż automatyki i sterowania
  • okresowe przeglądy urządzeń oraz realizacja serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych - diagnozowanie i usuwanie awarii
  • doradztwo oraz prowadzenie szkoleń dla klientów z zakresu obsługi zamontowanych systemów
  • wsparcie techniczne działu handlowego

oczekujemy

  • wykształcenia średniego lub wyższego o profilu technicznym, preferowane studia geodezyjne
  • mile widziane doświadczenie w pracy na budowie z systemami sterowania maszyn
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy
  • doświadczenia w samodzielnej i bezpośredniej współpracy z klientem
  • dyspozycyjności i gotowości do podróży służbowych
  • prawa jazdy kat. B