inżynier sieciowy wsparcia usługi globalnej, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

jowita gawor+48 697801021
numer referencyjny
/262/08/2020/JG - 65082

opis stanowiska

Dla jednego z klientów z obszaru bankowości poszukujemy kandydata na stanowisko Inżynier sieciowy wsparcia usługi globalnej.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • darmowe lekcje języka angielskiego
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do karty sportowej MultiSport
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwości rozwoju i realizacji ciekawych projektów

zadania

  • wsparcie usługi
  • rozwój usługi

oczekujemy

  • wiedzy na poziomie certyfikacji CCNA/CCNP dotyczącej: routing'u dynamicznego, NAT/PAT. LACP, switching'u L2
  • znajomości protokołów i funkcjonalności high-availabilty (HSRP/VRRP, firewall failover, IP SLA)
  • doświadczenia w pracy z: routerami i switchami Cisco/Brocade, dowolnymi firewallami, dowolnymi load-balanacerami

Mile widziane:

  • znajomość architektury usług MS Office 365
  • doświadczenie w pracy z technologiami fw Fortigate/PaloAlto
  • doświadczenie w pracy z technologiami oad balancerów Netscaller/F5
  • nastawienie na otwartość i chęć wypróbowania nowych sposobów pracy i technologii