inżynier sieciowy wsparcia zarządzania ryzykiem, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anna janas-łukasik+48 +48501327680
numer referencyjny
/395/08/2020/AJ - 65200

opis stanowiska

Posiadasz wiedzę z zakresu oceny i analizy ryzyka IT?

Posiadasz wiedza z zakresu architektury network?

Chcesz dołączyć do międzynarodowej organizacji i rozwijać si ę z obszarze IT?

oferujemy

  • umowa o pracę
  • możliwość rozwoju (kursy, certyfikacje, zajęcia językowe)
  • stabilne warunki zatrudnienie
  • pracę w Agile
  • udział w ciekawych międzynarodowych projektach dających możliwość rozwoju

zadania

  • udział w audytach bezpieczeństwa
  • wsparcie kształtowania polityk bezpieczeństwa infrastruktury sieciowej
  • monitorowanie i raportowanie stanu zabezpieczeń infrastruktury sieciowe
  • udział w ciekawych projektach dających możliwość rozwoju

oczekujemy

  • wiedzy z zakresu oceny i analizy ryzyka IT,
  • wiedzy z zakresu architektury network.

Mile widziane

  • certyfikaty z zakresu bezpieczeństwa IT (CISSP, CISA, CompTIA, ISO 27000),
  • certyfikaty produktowe (Cisco, PaloAlto),
  • doświadczenie w zakresie audytu.
  • nastawienie na otwartość i chęć wypróbowania nowych sposobów pracy i technologii,
  • kompleksowe podejście do własności,
  • bycie aktywnym graczem zespołowym, który bierze za siebie odpowiedzialność,
  • realizowanie zadań samodzielnie i autonomicznie,
  • nieustanne doskonalenie usługi i sposobu pracy,
  • analizowanie zachowań i wyników, aby proaktywnie identyfikować obszary poprawy,
  • poszukiwanie rozwiązań problemów do strukturyzacji i poprawy złożonych sytuacji,
  • wspieranie innych, aby pomóc im w indywidualnym rozwoju.