inżynier sprzedaży, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

magdalena karolczyk+48 +665705655
numer referencyjny
/17/08/2020/MK - 64860

opis stanowiska

W związku z rozwojem firmy, dla naszego klienta, który jest producentem siłowników hydraulicznych i zasilaczy hydraulicznych poszukujemy obecnie Inżyniera Sprzedaży. Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży usług lub produktów B2B w hydraulice siłowej i znasz zagadnienia techniczne w tym obszarze oraz posiadasz znajomość rynku klienta nie zwlekaj, aplikuj na poniższą ofertę.

oferujemy

  • pracę w systemie Home Office
  • umowę o pracę lub B2B
  • możliwość uzyskania premii sprzedażowej
  • auto służbowe z możliwością wykorzystania do celów prywatnych
  • laptop, telefon służbowy
  • ubezpieczenie grupowe
  • szkolenia wprowadzające, doszkalające

zadania

  • aktywne pozyskiwanie Klientów na powierzonym regionie (Polska południowa)
  • opieka nad kluczowymi Klientami
  • doradztwo techniczne
  • przygotowanie ofert handlowych
  • współpraca z innymi działami w celu realizacji zleceń

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (najlepiej technicznego)
  • doświadczenie na stanowisku inżyniera sprzedaży (minimum 3 lata)
  • doświadczenia w branży (minimum 3 lata)
  • znajomości zagadnień technicznych (hydraulika siłowa)
  • znajomości rynku klienta (firmy produkcyjne: w szczególności maszyny rolnicze, wojskowe, budowlane, komunalne)
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość j. angielskiego (mile widziana)