inżynier sprzedaży, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka jarosz+48 605306407
numer referencyjny
/78/10/2020/AJ - 65931

opis stanowiska

Dla naszego Klienta - Producenta Systemów Kanalizacyjnych - z siedzibą w Katowicach, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Sprzedaży. Osoba na tym stanowisku swoim działaniem obejmować będzie regiony woj.: Śląskiego, Małopolskiego, Świętokrzyskiego, Lubelskiego i Podkarpackiego.

oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie,
  • wynagrodzenie miesięczne oraz premia,
  • pakiet szkoleń w Polsce i za granicą.

zadania

  • diagnozowanie potrzeb potencjalnych klientów oraz doradztwo w zakresie rozwiązań technicznych,
  • doradztwo w zakresie doboru materiałów budowlanych,
  • działania sprzedażowe z klientami: biura projektowe, Urzędy Miasta i Gminy, inwestorzy np. zakłady wodociągowe,
  • analiza rynku pod kątem planowanych inwestycji,
  • koordynowanie i udział w rozpatrywaniu reklamacji,
  • uczestnictwo w targach branżowych i konferencjach,
  • kontrola i doradztwo bezpośrednio na budowie.

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży / doradztwie w branży wodno-kanalizacyjnej,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • łatwość budowania relacji z klientami,
  • nastawienie na realizację celów,
  • znajomość rynku inwestycyjnego.