inżynier sprzedaży, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

ewelina czartoryjska+48 669 230 933
numer referencyjny
/176/07/2019/EC - 59429

opis stanowiska

Posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B oraz wiedzę z zakresu urządzeń i materiałów do montażu elektronicznego (SMT/THT)? Aplikuj! Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko inżyniera sprzedaży, który będzie odpowiedzialny za aktywne pozyskiwanie klientów z sektora przemysłowego na terenie całej Polski.

oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)
  • pracę w trybie home office

zadania

  • aktywna sprzedaż maszyn, urządzeń i materiałów do montażu elektronicznego (SMT/THT) na terenie całej Polski
  • utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami
  • doradztwo techniczne
  • prowadzenie negocjacji i śledzenie realizacji podpisanych umów
  • utrzymywanie regularnych kontaktów z odpowiednim personelem handlowym i serwisowym
  • regularne raportowanie o sytuacji na rynku i wykonanej pracy

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego (elektronika, automatyka, robotyka)
  • min. 2-letniego doświadczenia w sprzedaży B2B
  • znajomości urządzeń i materiałów do montażu elektronicznego (SMT/THT)
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację
  • dobrej znajomości pakietu Ms Office
  • komunikatywności, dobrej organizacji pracy własnej
  • prawa jazdy kat. B
  • gotowości do częstych wyjazdów na terenie całej Polski