inżynier sprzedaży, sosnowiec

lokalizacja
sosnowiec, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anita kołecka+48 +44 665 505 601
numer referencyjny
/449/11/2019/AK - 61718

opis stanowiska

Czy jesteś osobą komunikatywną a negocjacje to dla Ciebie chleb powszedni? Znasz dobrze angielski i posiadasz wiedzę techniczną? Jeśli tak to mamy dla Ciebie ciekawe wyzwanie! Dla międzynarodowej firmy działającej w przemyśle ciężkim poszukujemy inżyniera sprzedaży.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie składające się z podstawy i premii
  • możliwość uczestnictwa w licznych eventach firmowych
  • udział w ciekawych projektach dających możliwość rozwoju
  • dobrą atmosferę pracy tworzoną przez zgrany zespół profesjonalistów
  • możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych
  • praca w rozpoznawanej na rynku światowym, rozwijającej się firmie

zadania

  • aktywne pozyskiwanie klientów oraz nowych projektów (cała Europa)
  • przygotowanie raportów sprzedażowych
  • przygotowanie ofert handlowych i technicznych oraz prezentacji dla klientów
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • udział w opracowaniu działań oraz materiałów marketingowych we współpracy z działem marketingu
  • prowadzenie rejestru działań sprzedażowych w systemie CRM
  • budowanie świadomości marki wśród obecnych i przyszłych klientów
  • udział w seminariach, konferencjach oraz targach branżowych
  • koordynacja realizowanych projektów z działem inżynieryjnym

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe, techniczne (metalurgia, inżynieria materiałowa lub pokrewne będzie dodatkowym atutem)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie C1/B2 (warunek konieczny), znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • umiejętność organizacji pracy własnej, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • doświadczenie min 5 lat w sprzedaży w branży technicznej
  • dyspozycyjność do zagranicznych delegacji
  • prawo jazdy kat. B