inżynier systemowy, gdańsk

lokalizacja
gdańsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

ewelina czarnecka+48 501327680
numer referencyjny
/102/05/2019/EC - 58291

opis stanowiska

Masz doświadczenie w administracji sieci? Interesuje Cię obszar IT Security? Chciałbyś rozwijać i doskonalić swoje umiejętności w tym zakresie? Jeśli odpowiedziałeś "tak", zapoznaj się z ofertą, to praca dla Ciebie!

oferujemy

  • pracę pełną wyzwań w firmie nowoczesnych technologii
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • sponsorowane szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • dużą samodzielność w działaniu
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, medycznego i kartę Multisport

zadania

  • udział w projektach dotyczących rozwiązań sieciowych i security (50/50)
  • analizę potrzeb technicznych klienta
  • opracowywanie koncepcji technicznych rozwiązań w oparciu o potrzeby Klienta
  • udział w pokazach demo/PoC oraz wykonywanie wdrożeń pilotażowych
  • stały kontakt z inżynierami wiodących producentów/ dostawców w zakresie posiadanych kompetencji
  • poszerzanie wiedzy technicznej poprzez:
  • realizację ścieżki certyfikacyjnej
  • weryfikację rozwiązań/koncepcji w środowisku laboratoryjnym
  • analizę trendów na rynku IT

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne)
  • 2-3 letnie doświadczenie w pracy w administracji IT lub wdrożeniach sieci LAN, WAN, WLAN oraz rozwiązań klasy NGFW
  • wiedzę na poziomie CCNP i /lub JNCIP i/lub HCNP i/lub ACSP (dodatkowym atutem będzie potwierdzenie w postaci certyfikatu)
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca swobodną komunikację
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów i dynamiki w działaniu
  • nastawienie na pracę samodzielną jak i zespołową

Mile widziane:

  • znajomość rozwiązań bezpieczeństwa sieciowego (NAC, SIEM, DLP, Ochrona poczty)
  • doświadczenie w administracji lub wdrożeniach rozwiązań firmy Fortinet (wiedza na poziomie Fortinet NSE4)