inżynier testów, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra stryczek+48 +48 605 131 666
numer referencyjny
/434/01/2020/AS - 62388

opis stanowiska

Dołącz do nowego zespołu!

Masz doświadczenia w frameworku do automatyzacji testów: WebDriver, Selenium

Chcesz rozwijać się w obszarze IT w międzynarodowej firmie?

Nie czekaj, aplikuj już dziś!

oferujemy

  • udział w międzynarodowych projektach
  • dostęp do najnowszych technologii
  • szkolenia, certyfikaty, lekcje angielskiego
  • pakiet benefitów
  • umowa o pracę
  • parking dla rowerów
  • przedszkole w budynku firmy

zadania

  • praca na frameworku do automatyzacji testów: WebDriver, Selenium
  • wdrażanie nowych rozwiązań
  • uczestnictwo w w projektach
  • współpraca z innymi jednostkami (m.in. Czechy, Niemcy, Włochy, Hiszpania)

oczekujemy

  • znajomości jednego z języków programowania: Java, Python lub umiejętność korzystania z frameworku do automatyzacji testów: WebDriver Selenium
  • mile widziana znajomość HTML/XHTML, selectorów CSS, XPath
  • znajomości języka zapytań SQL
  • doświadczenia w pracy z systemami typu bugtracker
  • umiejętności analitycznego rozwiązywania problemów projektowych, oraz przywiązywania uwagi do detali
  • doświadczenia w pracy z web serwisami
  • doświadczenie w pracy z systemami kontroli
  • dobrej znajomości języka angielskiego