inżynier utrzymania ruchu, cieszyn

lokalizacja
cieszyn, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra stryczek+48 33 472 10 42
numer referencyjny
/252/11/2018/AS - 55093

opis stanowiska

Nowe wyzwania, nowe możliwości.

Sprawdź może ta oferta jest dla Ciebie.

oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • praca w systemie 1 zmianowym
  • szeroki pakiet socjalny i benefitów (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta
  • wynagrodzenie zasadnicze + pakiet premii
  • możliwość rozwoju, szkoleń
  • nowoczesne zaplecze techniczne

zadania

  • utrzymanie ciągłości produkcji poprzez zapewnienie optymalnej dyspozycyjności urządzeń i instalacji technologicznych
  •   nadzór na wykonywaniem przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • nadzór nad prowadzeniem prac konserwacyjnych i prewencyjnych w celu uniknięcia awarii maszyn i urządzeń
  •  nadzór nad zakupem części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych
  •  współudział w planowaniu zadań inwestycyjnych oraz współpraca z wykonawcami przy realizacji projektów remontowych i inwestycyjnych; nadzór nad wykonawcami i odbiór prac
  •  nadzór merytoryczny nad archiwum dokumentacji technicznej

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn; Automatyka i Robotyka; Energetyka)
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość MS Office
  • umiejętność współpracy w zespole
  • dobra organizacja pracy własnej i zorientowanie na biznes