inżynier wsparcia sprzedaży, gdańsk

lokalizacja
gdańsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Telekomunikacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

dominika horbacz+48 605133142
numer referencyjny
/393/02/2019/DH - 56838

opis stanowiska

Ta oferta może Cię zainteresować, jeśli teleinformatyka to Twój konik, a dodatkowo cenisz pracę w bliskim otoczeniu klientów i zespołu. Dodajemy do tego stabilną firmę i ciekawe zawodowe wyzwania.

Wchodzisz w to? Aplikuj!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze nowoczesnych technologii
  • profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • dużą samodzielność w działaniu
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i kartę Multisport

zadania

Jako Inżynier wsparcia sprzedaży będziesz odpowiadać m.in. za wsparcie sprzedażowe w zakresie rozwiązań rozwiąń radiowych /lub LAN/WAN oraz projektowanie systemów komunikacji IP/MPLS /lub w zakresie rozwiązań serwerowych, wirtualizacyjnych oraz składowania danych.

  • przygotowywanie techniczno-komercyjne ofert
  • przygotowywanie szkoleń oraz warsztatów dla klientów firmy
  • kształtowanie oferty produktowej i polityki cenowej
  • monitorowanie środowiska konkurencyjnego
  • opracowywanie koncepcji i dokumentacji technicznej systemów telekomunikacyjnych

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego
  • nastawienia na realizację wyznaczonych celów i dynamiki w działaniu
  • umiejętności ustanawiania priorytetów, dobrej organizacji pracy
  • relacyjności w kontakcie, otwartości na rozmówcę

I:

  • doświadczenia w zakresie architektury systemów łączności bezprzewodowej (LTE, 3G/4G, linie radiowe, systemy WLAN 802.11, systemy dyspozytorskie DMR/TETRA) oraz technik antenowych
  • znajomość technologii IP, protokołów transmisji
  • znajomość narzędzi do planowania/predykcji sygnału radiowego, obliczeń budżetu łącza radiowego

LUB:

  • doświadczenia w projektowaniu i/lub wspieraniu sprzedaży rozwiązań sieciowych IP/MPLS
  • dodatkowo doceniamy certyfikację CCNA Routing & Switching lub rownoważna/ certyfikację CCNA Security lub równoważna
  • mile widziana znajomość j. angielskiego
  • mile widziana znajomość rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa sieci i systemów komputerowych

LUB:

  • znajomości systemów Linux i Windows Server
  • podstawowej wiedzy w zakresie:

- wirtualizacji systemów Vmware lub Hyper – V

- sieci IP

- składowania danych

  • dodatkowo doceniamy znajomość rozwiązań chmurowych oraz doświadczenie w sprzedaży lub wsparciu sprzedaży usług IT