inżynier wsparcia technicznego, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

sylwia łasicka+48 695 951 979
numer referencyjny
/167/08/2019/SŁ - 60048

opis stanowiska

Szukasz swojej pierwszej ambitnej pracy? Ukończyłeś studia elektryczne lub automatykę i robotykę? Posiadasz wiedzę w temacie przemysłowych systemów sterowania i napędów elekrycznych? Jeśli tak, zaaplikuj - mam dla Ciebie świetną pracę w międzynarodowej korporacji z branży automatyki przemysłowej! :)

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • szeroki pakiet szkoleń
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do posiłków oraz do automatu ze słodyczami i napojami, dofinansowanie do wypoczynku wakacyjnego, dofinansowanie na święta Bożego Narodzenia, uczestnictwo w wyjazdach integracyjnych
  • możliwość realnego rozwoju zawodowego w strukturach firmy

zadania

  • wsparcie techniczne oraz handlowe działu sprzedaży w zakresie oferowanego produktu
  • weryfikacja zapytań ofertowych, dokumentacji technicznej oraz specyfikacji klienta
  • przygotowywanie ofert technicznych oraz handlowych
  • udział w spotkaniach z klientami w kraju i za granicą
  • prowadzenie działań marketingowych oraz szkoleń produktowych

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego (elektryczne lub pokrewne)
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (minimum B2)
  • znajomości rynku oraz produktów (przemysłowe systemy sterowania, napędy elektryczne)
  • umiejętności organizacyjnych
  • orientacji na klienta, energii i entuzjazmu w działaniu