inżynier/specjalista ds. jakości produkcji elektronicznej, namysłów

lokalizacja
namysłów, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

paulina kmieć+48 501333859
numer referencyjny
/94/05/2019/PK - 58286

opis stanowiska

Wykorzystaj swoje doświadczenie w obszarze jakości oraz wiedzę związaną z elektroniką i rozwijaj się ! Globalna firma produkcyjna wykorzystująca i tworząca innowacyjne rozwiązania technologiczne czeka właśnie na Ciebie .

oferujemy

  • Możliwość pogłębiania praktycznej wiedzy z zakresu elektroniki;
  • Pracę w dynamicznym zespole nastawionym na ciągłe doskonalenie;
  • Umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia specjalistyczne oraz językowe);
  • Pakiety: medyczny, socjalny.

zadania

  • Nadzór jakościowy nad procesem produkcji elektronicznej;
  • Inicjowanie działań prewencyjnych i korygujących oraz monitorowanie ich skuteczności;
  • Analizowanie problemów produkcyjnych pod kątem jakości;
  • Poszukiwanie przyczyn powstawania problemów jakościowych i możliwych rozwiązań.

oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego technicznego: elektronika lub pokrewne (studia 1. lub 2. stopnia);
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Umiejętności analizowania i rozwiązywania problemów;
  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych.