it/ erp business analyst, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
kontrakt
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

małgorzata antoniak+48 +48 722 103 002
numer referencyjny
/683/03/2021/MA - 69195

opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej w Łodzi, poszukujemy na roczny projekt wdrożeniowy osoby na stanowisko ERP/IT Business Analyst.

oferujemy

  • umowę w oparciu o umowę o pracę lub B2B na okres jednego roku
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • pracę na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku

zadania

  • zrozumienie procesów biznesowych zachodzących w organizacji
  • proponowanie i prezentowanie konkretnych rozwiązań odpowiadających na potrzeby biznesu
  • przekazywanie informacji i potrzeb pomiędzy jednostkami biznesowymi a działem IT
  • tworzenie procedur biznesowych
  • optymalizowanie procesów biznesowych
  • koordynowanie wdrożenia do organizacji oprogramowanie IFS ERP
  • prowadzenie szkoleń z oprogramowania
  • prowadzenie testów oprogramowania
  • wykonywanie analiz biznesowych

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • biegłej znajomości języka angielskiego oraz polskiego
  • minimum 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku ( firmy produkcyjne lub usługowe)
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • umiejętności i chęci do prowadzenia negocjacji biznesowych
  • dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności i samodzielności w działaniu
  • znajomości programu Microsoft Office & Visio