it helpdesk, szczecin

lokalizacja
szczecin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)

numer referencyjny
/586/07/2018/AG - 53035

opis stanowiska

Jeśli posiadasz wiedzę z zakresu sprzętu komputerowego, biegle komunikujesz się w języku angielskim i chciałbyś rozwijać się w międzynarodowej firmie mogącej pochwalić się bardzo wysoką kulturą pracy aplikuj!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • bardzo przyjazną atmosferę w pracy
  • rozbudowany program benefitów płacowych oraz pozapłacowych
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • międzynarodowe środowisko pracy

zadania

  • wsparcie użytkowników (pracownicy firmy) w obszarze IT (hardware i software)
  • analiza i rozwiązywanie zaistniałych problemów
  • konfiguracja komputerów dla nowych użytkowników
  • szkolenie użytkowników
  • pomoc przy bieżących projektach w firmie

oczekujemy

  • wykształcenie informatyczne - mile widziane
  • wiedza z zakresu sprzętu komputerowego i sieci komputerowej
  • mile widziane doświadczenie w obszarze wsparcia użytkowników
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana podstawowa umiejętność programowania lub pisania skryptów