it manager (manufacturing) - rekrutacja zdalna, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

karolina lipska+48 +48607306907
numer referencyjny
/74/01/2021/KL - 67472

opis stanowiska

Dla jednej z największych firm z branży beauty poszukujemy aktualnie IT Managera (Manufacturing).

Nasz klient posiada 6 zakładów produkcyjnych w 4 krajach na 2 kontynentach. W firmie wdrażana jest aktualnie koncepcja Przemysłu 4.0 poprzez automatyzację lokalizacji i cyfryzację procesów produkcyjnych.

Jeśli chcesz być częścią wiodącego zespołu profesjonalistów zgłoś się do nas koniecznie!

oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Bonus roczny uzależniony od wyników firmy i własnych osiągnięć
  • Samochód służbowy i miejsce parkingowe
  • Opieka medyczna
  • Nieograniczone możliwości rozwoju
  • Awanse w strukturze firmy
  • Pracę w międzynarodowej firmie

zadania

  • Utrzymywanie oraz rozwój istniejących systemów i aplikacji wspierających procesy produkcyjne, w tym obejmujące współpracę z klientami i dostawcami (ERP, MES, Supply Chain Collaboration Platform, in-house developed applications)
  • Wspieranie rozwoju biznesu poprzez stałą analizę jego potrzeb, śledzenie rynku IT oraz wychodzenie z propozycjami rozwiązań systemowych
  • Zarządzanie bezpieczeństwem systemów IT i OT w obszarze produkcji w ramach globalnych rozwiązań, polityk i procedur
  • Wsparcie transformacji cyfrowej fabryk - zarządzanie projektami IT w ramach Industry 4.0 (Project Management & Change Management)
  • Budowanie i zarządzanie kilkuosobowym zespołem IT: analiza zasobów, ich planowanie i rozwój
  • Zarządzanie obszarem wsparcia IT dla użytkowników w fabrykach poprzez lokalny Help Desks (Remote Team Management)
  • Priorytetyzowanie zadań IT w oparciu o wypracowane kryteria i w uzgodnieniu z kluczowymi klientami
  • Opracowanie i wdrożenie strategii Big Data oraz IIoT (Industrial Internet of Things)

oczekujemy

  • Min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku zarządzającym w strukturach IT firm produkcyjnych lub realizujących projekty IT dla przemysłu
  • Praktyczna wiedza z zakresu działania oprogramowania systemowego, ERP (jeden z pierwszych projektów będzie obejmował wdrożenie IFS) i baz danych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość ITIL i standardów funkcjonowania infrastruktury IT
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT i wprowadzaniu zmian
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z BI i RPA (Robotic Process Transformation)
  • Umiejętność pracy z klientem wewnętrznym, w strukturach korporacyjnych i z zespołami rozproszonymi
  • Świetne umiejętności managerskie, umiejętność planowania, samoorganizacji i pracy pod presją czasu
  • Dążenie do osiągnięcia wyznaczonych celów, asertywność, otwartość na nowe rozwiązania, inicjatywa i dynamika w działaniu